Team & Raad van Toezicht

Team & RvT

Het Mira Media-team bestaat uit een vaste staf van vijf medewerkers. Zij werken samen met een wisselend aantal freelancers, stagiairs en vrijwilligers. De samenstelling van de organisatie en het stichtingsbestuur is kleurrijk en vormt een representatieve afspiegeling van de Nederlandse bevolking.

RAAD van Toezicht

Jaap Huibers (voorzitter)

Adviseur en Manager bij de lokale overheid

Fatos Cergel (lid)

Arya Tariverdi (secretaris)

Zelfstandig TV- en filmproducent

 

Team

Ed Klute

Directeur

e.klute@miramedia.nl

 

Spyros Papastamatiou

Medewerker Europa en backoffice

s.papastamatiou@miramedia.nl

 

Shobha Kamisetti

Digitaal Sociaal Makelaar

s.kamisetti@miramedia.nl

 

Marit Lut

Junior beleidsmedewerker

m.lut@miramedia.nl

 

Susanne Lolkema

Mediacoach 

s.lolkema@miramedia.nl

 

Mine Erdural

Mediacoach

m.erdural@miramedia.nl