Team

Het team van Mira Media bestaat uit een vaste staf, mediacoaches (freelancers) en stagiairs. 

rsz_dsc00013

Vaste staf

Ed Klute
Directeur
e.klute@miramedia.nl

Spyros Papastamatiou
Medewerker Europa en backoffice
s.papastamatiou@miramedia.nl

Dieneke van Dijken
Projectmedewerker
d.vandijken@miramedia.nl

Susanne Lolkema
Projectmedewerker en mediacoach
s.lolkema@miramedia.nl

Marit Lut
Junior project- en beleidsmedewerker
m.lut@miramedia.nl

Mine Erdural
Projectmedewerker en mediacoach
m.erdural@miramedia.nl

Mercita Coronel
Freelance journalist

Mediacoaches

Ilse Meursinge, Esli Kortes-Doosje, Nural Orucu, Siham Sahrani, Farah Coppala, Mustapha Esadik, Rowan Blijd, Kim Dankoor, Simon Haazen, Ebru Aydin, Chantal Feenstra, Mounir Mouajib, Maarten van der Glas, Elleke Boot, Siham Ammal, Bilal Majdoubi, Mina Ouaouirst, ZoŽ Papaikonomou en IsmaŽl Loukili. 

Stagiairs

JoŽtta Berens
Masterstudent Youth, Education & Society
j.berens@miramedia.nl

Raad van Toezicht

Jaap Huibers (voorzitter)
Adviseur en Manager bij de lokale overheid

Fatos Cergel (lid)

Arya Tariverdi (secretaris)
Zelfstandig TV- en filmproducent